Acil Servis

Hastanemiz, küçük dostlarımızın bir an evvel sağlığına kavuşmaları için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Uzman hekimlerimiz ve itinalı sağlık anlayışımızla dost..

Ağız ve Diş Sağlığı

Sevimli dostlarımızda sıkça görülen ağız ve diş hastalıkları onların diş kaybına bile sebep olmaktadır. O yüzden ağız ve diş hastalıklarının erken teşhisi önemlidi..

Anestezi

Anestezi, sevgili dostlarımızın uzman hekim kontrolünde geçici olarak uyutulup uyandırılması için yaptığımız bir uygulamadır. Bundan dolayı anestezi öncesinde tü..

Cerrahi Servisi

Hastanemizin uzman doktor kadrosu ile anestezi prosedürleri dâhilinde güvenli bir şekilde gün, saat gözetmeksizin minik hastalarımızın hizmetine açığız. En ..

Dahiliye Servisi

Hastanemizde, sevgili dostumuzun tüm iç hastalıkları ivediyle teşhis edilir ve vakit kaybetmeden tedavisine başlanır. Tüm iç hastalıkların tedavisi yapılmaktadır. Uzm..

Doğum ve Jinekoloji

Dostlarımız için doğum ve jinekoloji alanında en son cihazlar ve görüntüleme sistemleri kullanılmaktadır. Bunun yanında kısırlaştırma, gebeliğin saptanması, gebeliğin i..

Egzotik Hayvan Hastalıkları

Son yıllarda büyük rakamlara ulaşan Egzotik hayvan hastalıklarının hem teşhisi hem de tedavisi hastanemizde uzman veteriner doktorlarımız tarafından büyük bir özenle.

Fizik Tedavi

Fizik tedavi sayesinde minik dostlarımıza çok daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sunuyoruz. Gün geçtikçe ortopedik ve nörolojik operasyon geçirmiş hastalar..

Karantina Ünitesi

Minik dostlarımızdan bulaşıcı hastalık şüphesi olanları özel olarak ayrılmış bölgelerde üst düzey karantina teknikleri ve tedavileriyle 24 saat onların gözlemini yapmaktayız.

Koruyucu Hekimlik

Hastanemiz bünyesinde evcil hayvan dostlarımızın sağlığının yanı sıra, siz sevgi dolu ve ömürlük sahiplerinin de sağlığını oldukça önemsemekteyiz.

Laboratuvar Hizmetleri

Hastanemizde mikroskobik değerlendirmelerle destekli tam kan sayımı (CBC) , tam kan biyokimyası, idrar analizi ve dışkı tahlilleri gün, saat gözetmeksizin yapılmaktadır.

Pet Kuaförü

Dostlarımızın her zaman temiz ve bakımlı kalabilmeleri için hastanemizin kuaförü yıkama, tıraş, tırnak kesimi ve diğer kuaför hizmetlerini vermektedir.

Pet Market

Bol çeşitli, temiz ve güvenilir mamalarımız yanı sıra sevgili dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz marketimizle hizmet sunmaktayız.

Pet Otel

Evden uzak kalmanız gerektiğinde sorumluluğunu taşıdığınız biricik hayvan dostunuzu nereye bırakıcam derdine düşmenizi engelliyor, minik dostlarımıza sağlıklı ve refah bir ortam sağlıyor.

Tıbbi Görüntüleme Ünitesi

Hastanemiz, anlaşmalı merkezde uygulanan Magnetik Rezonans (MR) ve Tomografi ile görüntüleme imkanlarını en üst düzeye taşımaktadır.

Veteriner Dermatoloji

Hayvan dostlarımızın derileri bir çok deri hastalığına yakalanmaya müsaittir. Genel itibariyle dermatolojik sorunları ömürlük olmaktadır.

Yatan Hasta Ünitesi

Hastanemizde yatılı tedavi görmesi gereken sevgili dostlarımız kedi ve köpek için ayrı ayrı bölümlerimiz bulunmaktadır.

Yoğun Bakım

Cerrahi işlemlerden sonra reanimasyon aşamasında ya da yoğun kontrol altında bulundurulması gereken dostlarımıza alanında uzman hekimlerimizin eşliğinde ısıtma, nemlendirme ve oksijen desteği